Δικαιολογητικά Ορκωμοσίας Απριλίου 2020

ΓΙΑ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΝΑ ΟΡΚΙΣΤΟΥΝ ΣΤΙΣ 10/4/2020

Σας ενημερώνουμε ότι προκειμένου να αποφευχθεί η φυσική παρουσία σας σε χώρο της Γραμματείας του Τμήματος Γεωλογίας, ως προληπτικό μέτρο κατά της εξάπλωσης του κορωνοϊού,  μπορείτε όσοι προπτ/κοί φοιτητές επιθυμείτε να ορκιστείτε στις 10/4/2020 να εκτυπώσετε τα τρία (3) επισυναπτόμενα δικαιολογητικά για την ορκωμοσία σας, να τα συμπληρώσετε-υπογράψετε-σκανάρετε και να τα αποστείλετε ηλεκτρονικά στο email Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. . Επίσης σε περίπτωση μη δυνατότητας υπογραφής από τους επιβλέποντες Καθηγητές της διπλωματικής σας εργασίας, μπορείτε να προσκομίσετε ηλεκτρονικά το έγγραφο χωρίς να έχει υπογραφή.

Η κατάθεση της διπλωματικής εργασίας σε CD αν είναι δύσκολο να αποσταλεί ταχυδρομικά, θα κατατεθεί την ώρα της ορκωμοσίας αφού πρώτα σταλεί ηλεκτρονικά σε pdf στο παραπάνω email.

Η Γραμματεία του Τμήματος  Γεωλογίας

_______

Download this file (Orkomosia_01_Aitisi.doc)Orkomosia_01_Aitisi.doc[Αίτηση]228 kB
Download this file (Orkomosia_02_Dilosi.doc)Orkomosia_02_Dilosi.doc[Δήλωση]227 kB