• Ενημέρωση

Προσκλήσεις Υποβολής Αιτήσεων Υποψηφίων Μεταπτυχιακών Φοιτητών στο ΔΠΜΣ του ΕΜΠ

Στα επισυναπτόμενα έγγραφα, εσωκλείονται προσκλήσεις υποβολής αιτήσεων υποψηφίων Μεταπτυχιακών Φοιτητών της 1ης και 2ης Κατεύθυνσης Σπουδών του ΔΠΜΣ του ΕΜΠ "Περιβάλλον και Ανάπτυξη" για το ακαδημαϊκό έτος 2019-2020 και παρακαλούμε για τις δικές  σας ενέργειες προς ενημέρωση των ενδιαφερόμενων αποφοίτων και τελειοφοίτων της Σχολής σας.

Το ΔΠΜΣ του ΕΜΠ "Περιβάλλον και Ανάπτυξη" οδηγεί στην απονομή Διπλώματος Μεταπτυχιακών Σπουδών (ΔΜΣ) στις εξής κατευθύνσεις:

1. Περιβάλλον και Ανάπτυξη
  2. Περιβάλλον και Ανάπτυξη των Ορεινών Περιοχών.

Ιστοσελίδα Προγράμματος http://environ.survey.ntua.gr/,

Download this file (prosklisi 19_kat 1.pdf)prosklisi 19_kat 1.pdf[Προσκλήσεις Υποβολής Αιτήσεων Υποψηφίων Μεταπτυχιακών Φοιτητών στο ΔΠΜΣ του ΕΜΠ]101 kB
Download this file (prosklisi 19_kat 2.pdf)prosklisi 19_kat 2.pdf[Προσκλήσεις Υποβολής Αιτήσεων Υποψηφίων Μεταπτυχιακών Φοιτητών στο ΔΠΜΣ του ΕΜΠ]119 kB

Ετικέτες: Ανακοινώσεις