Δηλώσεις εαρινών μαθημάτων (Επί Πτυχίω φοιτητές)

Σας ενημερώνουμε ότι δίνεται η δυνατότητα δήλωσης εαρινών μαθημάτων μόνο για τους   επί πτυχίω φοιτητές/τριες ώστε να δηλώσουν τα μαθήματα τα οποία έχουν διδαχτεί και στα οποία επιθυμούν να εξεταστούν στην τρέχουσα εξεταστική περίοδο ηλεκτρονικά στη διεύθυνση https://progress.upatras.gr από 11/12/2020 έως και 8/1/2021.

Πέραν αυτές τις ημερομηνίες το ηλεκτρονικό σύστημα θα κλείσει και δεν θα μπορείτε να δηλώσετε.

Διευκρινίζεται ότι:

• Οι φοιτητές μπορούν να κάνουν δήλωση μαθημάτων μόνον εφόσον έχουν πραγματοποιήσει πρώτα την εγγραφή τους ηλεκτρονικά.
  • H δήλωση των μαθημάτων είναι απαραίτητη προϋπόθεση για τη συμμετοχή των φοιτητών στην εξεταστική περίοδο Φεβρουαρίου ακαδ. έτους 2020-2021.

Προσοχή!!!!!!!Σημειώνεται ότι οι επί πτυχίω φοιτητές κάνουν δήλωση των εαρινών μαθημάτων μόνο για την τωρινή εξεταστική περίοδο Φεβρουαρίου 2021 και δεν αφορά την κανονική δήλωση εαρινών μαθημάτων που πραγματοποιείται κατά το διάστημα του εαρινού εξαμήνου.

Η Γραμματεία του Τμήματος  Γεωλογίας

Download this file (DiloseisMathimatonEarinaPtyxioFoititon2020_21.pdf)Δηλώσεις Επί Πτυχίω[Ανακοίνωση]131 kB

Ετικέτες: Ανακοινώσεις, Προπτυχιακές σπουδές