Ορκωμοσία Προπτυχιακών Φοιτητών Απρίλιος 2021

ΓΙΑ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΙ ΕΠΙΤΥΧΩΣ (ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΥΠΑΙΘΡΟΥ ) ΚΑΙ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΠΟΝΟΜΗ ΠΤΥΧΙΩΝ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2021

Ενημερώνουμε τους προπτυχιακούς φοιτητές ότι προγραμματίζεται απονομή πτυχίων, χωρίς την πραγματοποίηση δημόσιας τελετής και χωρίς οι απόφοιτοι να περιενδυθούν την τήβεννο του Ιδρύματος για λόγους πρόληψης (COVID-19), τον Απρίλιο. Η ημερομηνία απονομής θα ανακοινωθεί αργότερα αφού εκτιμήσουμε τον αριθμό των πτυχιούχων με βάση την κατάθεση των απαραίτητων δικαιολογητικών.

Σε πρώτη φάση παρακαλώ όσοι προπτυχιακοί φοιτητές θεωρούν ότι έχουν ολοκληρώσει επιτυχώς τα μαθήματά τους καθώς και τις ασκήσεις υπαίθρου, να μας ειδοποιήσουν τηλεφωνικά ή ηλεκτρονικά (τηλ. 2610 997921-997922 email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) μέχρι την Παρασκευή 5/3/2021.

ΑΠΟ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Ετικέτες: Ανακοινώσεις, Ορκωμοσία