• Ενημέρωση

Δυνατότητα δωρεάν παρακολούθησης του συνεδρίου RawMat2021 από φοιτητές ή νέους αποφοίτους

Από την Οργανωτική Επιτροπή του Ιnternational Conference on Raw Materials and Circular Economy RawMat2021, στη διοργάνωση του οποίου συμμετέχει το Τμήμα Γεωλογίας του Πανεπιστημίου Πατρών, ανακοινώθηκε η κάλυψη 50 registration fees για τη δωρεάν virtual παρακολούθηση του συνεδρίου από προπτυχιακούς φοιτητές ή πτυχιούχους κατά τα τελευταία 3 χρόνια. Περισσότερες πληροφορίες για τη διαδικασία αίτησης περιλαμβάνονται στο επισυναπτόμενο έγγραφο.

Download this file (Διαγωνισμός RawMat2021.pdf)Διαγωνισμός RawMat2021.pdf[ ]413 kB

Ετικέτες: Ανακοινώσεις