• Ενημέρωση

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΙΟΥΝΙΟΥ– ΙΟΥΛΙΟΥ 2021-2022

16/5/2022

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΙΟΥΝΙΟΥ – ΙΟΥΛΙΟΥ 2021-2022

Σας ενημερώνουμε ότι δίνεται η δυνατότητα δήλωσης χειμερινών μαθημάτων μόνο για τους   επί πτυχίω φοιτητές/τριες να δηλώσουν τα μαθήματα τα οποία έχουν διδαχτεί και στα οποία επιθυμούν να εξεταστούν στην τρέχουσα εξεταστική περίοδο ηλεκτρονικά στη διεύθυνση https://progress.upatras.gr από 16/5/2022 έως και 3/6/2022.

Πέραν αυτές τις ημερομηνίες το ηλεκτρονικό σύστημα θα κλείσει και δεν θα μπορείτε να δηλώσετε.

Διευκρινίζεται ότι:

1. Οι φοιτητές μπορούν να κάνουν δήλωση μαθημάτων μόνον εφόσον έχουν πραγματοποιήσει πρώτα την εγγραφή τους ηλεκτρονικά.
  2. H δήλωση των μαθημάτων είναι απαραίτητη προϋπόθεση για τη συμμετοχή των φοιτητών στην εξεταστική περίοδο Ιουνίου ακαδ. έτους 2021-2022.

Η Γραμματεία του Τμήματος  Γεωλογίας

Ετικέτες: Ανακοινώσεις, Προπτυχιακές σπουδές