• Ενημέρωση

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ 2022

Ενημερώνουμε τους προπτυχιακούς φοιτητές, ότι προγραμματίζεται ορκωμοσία πτυχιούχων, τον Αύγουστο  κατά πάσα πιθανότητα στις 4-8-2022 ημέρα Πέμπτη και ώρα 10:00. Η ημερομηνία ορκωμοσίας θα ανακοινωθεί επίσημα αφού εγκριθεί από το Πρυτανικό Συμβούλιο.

Σε πρώτη φάση παρακαλώ όσοι προπτυχιακοί φοιτητές πρόκειται να ολοκληρώσουν επιτυχώς τα μαθήματά τους και τις ασκήσεις υπαίθρου  και επιθυμούν να μετέχουν στην ορκωμοσία παρακαλώ να μας ειδοποιήσουν τηλεφωνικά ή ηλεκτρονικά (τηλ. 2610 997921 - 997922 email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) μέχρι την Παρασκευή  15/7/2022.

Στη συνέχεια από 18-7-2022 έως 21-7-2022 θα πρέπει να συμπληρώσουν την επισυναπτόμενη αίτηση και να την καταθέσουν μαζί με την ακαδ. ταυτότητα αυτοπροσώπως ή με εξουσιοδότηση ή ταχυδρομικά.

Πέραν αυτής της ημερομηνίας δηλ. της 21/7/2022 δεν θα γίνει δεκτή καμία άλλη αίτηση συμμετοχής και θα δίνεται μόνο βεβαίωση περάτωσης σπουδών.

Προσοχή !!! Η ορκωμοσία για τους φοιτητές που ολοκληρώνουν τα μαθήματα τους αυτή την εξεταστική θα γίνει μόνο εάν το σύνολο των βαθμολογίων κατατεθεί από τους διδάσκοντες μέχρι τις 17/7/2022. Σημειώνεται ότι φέτος τα χρονικά περιθώρια κατάθεσης βαθμολογιών είναι ασφυκτικά και ενδέχεται να μην επιτευχθεί η όλη διαδικασία.

Download this file (Auth-registration.pdf)Auth-registration.pdf[Αίτηση Ορκωμοσίας]101 kB

Ετικέτες: Ανακοινώσεις