• Ενημέρωση
  • Συμμετοχή Δ'ετών φοιτητών στη Δράση: "Τα σχολεία πηγαίνουν Πανεπιστήμιο"
Εκπαίδευση

Συμμετοχή Δ'ετών φοιτητών στη Δράση: "Τα σχολεία πηγαίνουν Πανεπιστήμιο"

Ενημερώνουμε ότι όσοι/ες φοιτητές/ριες του Τμήματος Γεωλογίας (4ετείς μόνο) επιθυμούν να δηλώσουν συμμετοχή στην δράση του Πανεπιστημίου Πατρών «Ημέρες γνωριμίας των Σχολείων της Περιφέρειας με το Πανεπιστήμιο» με τίτλο: «Τα Σχολεία πηγαίνουν Πανεπιστήμιο», το οποίο θα λάβει μέρος από 18 Μαρτίου έως και 19 Απριλίου 2019, θα πρέπει να συμπληρώσουν ηλεκτρονικά την επισυναπτόμενη αίτηση.

Η περίοδος των αιτήσεων ξεκινά από 20/2/2019 έως 28/2/2019 και αφορά στην πιστοποίηση της παιδαγωγικής και διδακτικής επάρκειας.

Τα αντικείμενα της δράσης αυτής για το Τμήμα Γεωλογίας είναι αναρτημένα στην ιστοσελίδα του Παν/μίου Πατρών στη διεύθυνση http://www.upatras.gr/el/node/6649

Σημειώνεται ότι με βάση τις δηλώσεις θα χωριστείτε σε ομάδες ανά αντικείμενο δράσης και θα παρέχετε εκπ/ση σε μαθητές Α/θμιας και Β/θμιας εκπ/σης με ξενάγηση και διδασκαλία σε εξειδικευμένα θέματα γεωλογίας.

Με την ενεργή συμμετοχή σας θα μπορείτε να πάρετε βεβαίωση για πιστοποίηση παιδαγωγικής και διδακτικής επάρκειας.

Η Γραμματεία του Τμήματος  Γεωλογίας

Συνημμένο: Υπόδειγμα Αίτησης (Επικαιροποιημένο!!!)

Download this file (Symmet_Episk_Sxoleion_2019.pdf)Symmet_Episk_Sxoleion_2019.pdf[Ανακοίνωση]333 kB
Download this file (Ypodeigma_Aitisis_Foititon.docx)Ypodeigma_Aitisis_Foititon.docx[Υπόδειγμα αίτησης (.doc)]68 kB
Download this file (Ypodeigma_Aitisis_Foititon.pdf)Ypodeigma_Aitisis_Foititon.pdf[Υπόδειγμα αίτησης (pdf)]477 kB

Ετικέτες: Ανακοινώσεις, Δραστηριότητες