8/10/2019

Ανακοινώνεται στους φοιτητές του 1ου έτους ότι το υποχρεωτικό μάθημα «Σπουδές στο Τμήμα Γεωλογίας» αναβάλλεται για αυτή την Πέμπτη 10/10 και ώρα 15:00-18:00 λόγω υποχρεώσεων των διδασκόντων και θα πραγματοποιηθεί την επόμενη Πέμπτη 17/10 κανονικά.

Οι Διδάσκοντες

Γ. Ηλιόπουλος, Ε. Ζαγγανά, Σ. Καλαϊτζίδης

Κανονισμός ΔΠΜΣ

Στον παρακάτω σύνδεσμο επισυνάπτεται το ΦΕΚ έγκρισης του Κανονισμού του Διατμηματικού Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών των Τμημάτων Γεωλογίας και  Βιολογίας του Πανεπιστημίου Πατρών με τίτλο "ΩΚΕΑΝΟΓΡΑΦΙΑ - Εξερεύνηση, αποτύπωση και διαχείριση θαλάσσιου περιβάλλοντος"