Εκλογές Ανάδειξης Εκπροσώπων Φοιτητών στη Γ.Σ. του Τμήματος

Επισυνάπτεται η προκήρυξη διενέργειας εκλογών για την ανάδειξη εκπροσώπων των φοιτητών και των αναπληρωτών τους στη Γ. Σ του Τμήματος Γεωλογίας με θητεία από 1/1/2024 έως 31/12/2024.

Η προκήρυξη αφορά τους ΦΟΙΤΗΤΕΣ του ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ α) του Προγράμματος Προπτυχιακών Σπουδών πρώτου κύκλου (Π.Π.Σ.) - (ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ) β) του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών (Π.Μ.Σ.) δεύτερου κύκλου-(ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ) γ) φοιτητές Διδακτορικών Προγραμμάτων Σπουδών (Δ.Π.Σ.) τρίτου κύκλου - (ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΙΔΑΚΤΟΡΕΣ)

Επίσης, επισυνάπτεται η σχετική αίτηση υποψηφιότητας.

Download this file (ΑΙΤΗΣΗ_ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑΣ.docx)ΑΙΤΗΣΗ_ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑΣ.docx[Αίτηση Υποψηφιότητας στις Εκλογές Ανάδειξης Εκπροσώπων Φοιτητών στη Γ.Σ. του Τμήματος]19 kB
Download this file (Ανάδειξη_Εκπροσ_Φοιτητών_ Γ_Σ_Γεωλογίας_2024.pdf)Ανάδειξη_Εκπροσ_Φοιτητών_ Γ_Σ_Γεωλογίας_2024.pdf[Προκήρυξη Εκλογών Ανάδειξης Εκπροσώπων Φοιτητών στη Γ.Σ. του Τμήματος για το 2024 ]1418 kB