Συνέντευξη Υποψήφιων Φοιτητών για το ΔΠΜΣ «Ωκεανογραφία-Εξερεύνηση, Αποτύπωση και Διαχείριση Θαλάσσιου Περιβάλλοντος»

Ανακοινώνεται στους υποψήφιους μεταπτυχιακούς φοιτητές του Τμήματος Γεωλογίας οι οποίοι έχουν υποβάλλει αίτηση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για το ΔΠΜΣ: «ΩΚΕΑΝΟΓΡΑΦΙΑ-Εξερεύνηση, αποτύπωση και διαχείριση θαλάσσιου περιβάλλοντος»,  για το ακαδημαϊκό έτος 2023-2024, η συνέντευξη από τα μέλη της Επιτροπής Προγράμματος Σπουδών θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 16/11/2023 και ώρα 11:00π.μ. στον 1ο όροφο στην αίθουσα του Μεταπτυχιακού του Τμήματος Γεωλογίας

ΣΗΜΕΙΩΣΗ : Όσοι από τους ενδιαφερόμενους αδυνατούν να προσέλθουν μπορούν να επικοινωνήσουν με τον κ. Παρασκευά Παρασκευόπουλο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ή στο τηλ.: 2610 997209 για διαδικτυακή σύνδεση.

Ο Δ/ντής του Δ.Π.Μ.Σ.

Γεώργιος Παπαθεοδώρου