• Ενημέρωση
  • Προκήρυξη ΔΠΜΣ «ΩΚΕΑΝΟΓΡΑΦΙΑ - Eξερεύνηση, αποτύπωση και διαχείριση θαλάσσιου περιβάλλοντος» 2021-2022

Οικονομική Ενίσχυση Πρωτοετών Φοιτητών που Επλήγησαν από τις Πρόσφατες Πλημμύρες

Παροχή οικονομικής ενίσχυσης σε πρωτοετείς φοιτητές του Παν/μίου Πατρών οι οποίοι υπάγονται στην κατηγορία δικαιούχων περιοχών που έχουν πληγεί εξαιτίας φυσικών καταστροφών για το ακαδ. έτος 2023-2024

Ενημερώνουμε τους πρωτοετείς εγγεγραμμένους φοιτητές του Τμήματος Γεωλογίας του Πανεπιστημίου Πατρών οι οποίοι υπάγονται στην κατηγορία «δικαιούχων περιοχών που έχουν πληγεί εξαιτίας φυσικών καταστροφών για το ακαδ. έτος 2023-2024», διαμένουν στις περιοχές Λάρισας, Βόλου, Καρδίτσας, Τρικάλων, Φαρσάλων, Τυρνάβου και Καλαμπάκας και έχουν πληγεί εξαιτίας φυσικών καταστροφών που έγιναν στις αρχές Σεπτεμβρίου 2023, να αποστείλουν ηλεκτρονικά σχετική αίτηση (επισυνάπτεται) με τα στοιχεία τους στη Γραμματεία του Τμήματος Γεωλογίας (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) από τις 25 Οκτωβρίου 2023 έως 10 Νοεμβρίου 2023 για την παροχή οικονομικής ενίσχυσης από το Παν/μιο Πατρών.

Download this file (Αίτηση.docx)Αίτηση.docx[ ]13 kB