• Ενημέρωση

ΕΥΔΟΞΟΣ: Συμπληρωματική Περίοδος Δηλώσεων και Παράταση Διανομής Διδακτικών Συγγραμμάτων

Ορίστηκε συμπληρωματική περίοδος δηλώσεων διδακτικών συγγραμμάτων από τους φοιτητές των Α.Ε.Ι. και Α.Ε.Α. για το τρέχον χειμερινό εξάμηνο ακαδ. έτους 2023-2024 από την Τρίτη 16 Ιανουαρίου 2024 έως και τη Δευτέρα 22 Ιανουαρίου 2024. Επίσης, ως νέα καταληκτική ημερομηνία για τη διανομή των συγγραμμάτων στους φοιτητές ορίζεται η Τετάρτη 31 Ιανουαρίου 2024. Επισυνάπτεται το σχετικό έγγραφο.

Download this file (EUDOXUS_PARATASI.pdf)EUDOXUS_PARATASI.pdf[Έγγραφο Παράτασης για Δήλωση και Διανομή Συγγραμμάτων Χειμερινού 2023-2024]149 kB